Podczas prezentacji Case Study poznacie Państwo jak wygląda w praktyce społeczna odpowiedzialność biznesu, wolontariat kompetencyjny oraz współpraca międzysektorowa w firmach oraz organizacjach pozarządowych.

 

Ewa Szymkowska - Nowak - UBS

Menedżer ds. CSR oraz członek CSR Committee w UBS, odpowiedzialna za opracowanie oraz wdrożenie strategii CSR i programu wolontariatu pracowniczego w firmie UBS. Zarządza projektami na rzecz lokalnej społeczności. Wcześniej przez 6 lat koordynowala działania CSR w Deutsche Bank. Prywatnie pasjonatka wypraw rowerowych do odległych krajów. Uczestniczka projektu społecznego "Afryka Nowaka" oraz "rowerowego Jamboree" z Warszawy do Japonii.

 

Dorota Mołodyńska - Küntzel - Diversja

Trenerka edukacji pozaformalnej, prezeska Stowarzyszenia Diversja oraz koordynatorka sieci Żywa Biblioteka Polska. Wspiera organizatorów Żywych Bibliotek w realizacji projektów dotyczących budowania dialogu z grupami narażonymi na stereotypy i dyskryminację.

 

Ewa Krupka - Credit Suisse

Koordynatorka projektów CSR, trenerka biznesu, tłumaczka i lektorka. Posiada doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii CSRowych i programów wolontariackich. Współpracuje m.in. z Fundacją Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania. Na co dzień związana z Credit Suisse, wczesniej - HP.

 

Krzysztof Jędrzejewski - KOPEX

Przewodniczący rady nadzorczej oraz większościowy akcjonariusz grupy Kopex. Uważa, że odpowiedzialna firma powinna zarówno generować zyski, jak i dbać o rozwój pracowników. Pieniądze - zarówno w działaności biznesowej jak i społecznej - są dla niego jedynie narzędziem do osiągania celów. Angażuje się w działalność licznych fundacji i organizacji charytatywnych. Z jego inicjatywy powstało w Kopeksie Stowarzyszenie "Checmy Pomóc".

 

Krzysztof Waraksa - Publicon

Kreatywny w agencji Publicon. Absolwent Komunikacji Wizerunkowej na Uniwersytecie Wrocławskim, wcześniej pracował między innymi w agencji brandingowej i startupie technologicznym. Podczas studiów był wiceprezesem koła naukowego Brandico, badał wizerunek uczelni w Laboratorium Badań Uniwersytetu Wrocławskiego i współorganizował konferencję branżową Creative Sectors. Miłośnik symetrii i hierarchii.

 

Katarzyna Semkło - Publicon

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim. Od 5 lat związana z Agencją PR Publicon, obecnie na stanowisku Senior PR Manager. Była asystentka zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Przez ten czas rozwijała swoje umiejętności z zakresu media relations, social media, employer brandingu czy organizacji eventów. Współpracuje z firmami z branż: FMCG, nieruchomości, architektonicznej i wielu innych.

 

facebook
newsletter


zapisz się