Podczas panelu dyskusyjnego będziecie mieli Państwo okazję usłyszeć głos trzech sektorów i ich perspektywy jak ta współpraca wygląda na codzień.

 

Jagoda Jastrzębska, Kierownik ds. Rozwoju Odpowiedzialnego Biznesu - Carlsberg

Od 2009 roku odpowiada za CSR w Carlsberg Polska, współtworząc strategię zrównoważonego rozwoju i koordynując proces raportowania. Wspiera realizację priorytetów lokalnych i tych przyjętych na poziomie Grupy Carlsberg. Opracowuje projekty ekologiczne, programy wolontariatu pracowniczego i inicjatywy związane z promocją odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.

 

Ewa Załupska - Stowarzyszenie Edukacyjne CEL 

Trener, mentor, coach, członek zarządu organizacji. Działacz społeczny z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, a obecnie doktorantka tej uczelni. Przygotowuje pracę doktorską z obszaru zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych. Zawodowo jest trenerem zarówno dla podmiotów trzeciego sektora, jak i organizacji z obszaru biznesu.

 

Bartłomiej Świerczewski, 
Dyrektor
 Biura ds. Partycypacji Społecznej - UM Wrocław

Od 15 lat pracuje w Urzędzie Miejskim Wrocławia, od 6 lat zajmuje się partycypacją i kwestiami związanymi ze społeczeństwem obywatelskim. W 2013r. przeprowadził pilotaż Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego, od czerwca 2015 dyrektor Biura ds. Partycypacji Społecznej. Ojciec trójki dzieci, hobbystycznie uprawia turystykę wysokogórską, z wykształcenia doktor nauk historycznych UWr.

 

Rafał Pilch - Urząd Marszałkowski 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunkach menadżer sportu oraz zarządzanie.  Wieloletni wolontariusz w Wojskowym Klubie Sportowym „Śląsk” Wrocław. Karierę zawodową rozpoczynał w Biurze ds. EURO 2012™ Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz w Wydziale Sportu i Rekreacji UMWD. Aktualnie dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

 

facebook
newsletter


zapisz się