Warsztaty odbędą się podczas konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy iż może się okazać iż zostaną Państwo przypisani do innego.

   

 

Ewa Zamościńska, Starszy Konsultant, CSRinfo

Starszy Konsultant CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo, doświadczony trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzi projekty doradcze w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu

Tytuł szkolenia: Skuteczne zaangażowanie społeczne, a rekomendacje normy społecznej odpowiedzialności ISO26000. Będą mieli Państwo okazję poznać przykłady działań firm w poszczególnych obszarach normy. Dowiedzą się jakie działania wdrażające rekomenduje norma oraz jak skutecznie angażować społecznie.

 

Katarzyna Teter, Bank Zachodni WBK

Menedżer ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w Banku Zachodnim WBK. Koordynuje działania CSR, odpowiada za przygotowanie raportów CSR, wdrożenie strategii CSR czy rozwój wolontariatu kompetencyjnego.  Z wykształcenia dziennikarka, tematyką CSR zajmuje się od 5 lat. Absolwentka studiów podyplomowych na SGH „Zarządzanie marką” oraz na Akademii Leona Koźmińskiego „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu”.

Temat: NGO i współpraca z biznesem – jak skutecznie prowadzić projekty z dużymi organizacjami.
Praktyczne szkolenie dla NGO jak podchodzić do współpracy z dużymi organizacjami, aby obie strony czerpały z niej korzyści. Wspólnie znajdziemy odpowiedź na pytania: Jak się przygotować? Czego unikać? Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń?

 

Kuba Jędrzejczak - Credit Suisse 

Project Manager, Kierownik Zespołów, od czasu do czasu trener, więcej grzechów nie pamięta. Obecnie odpowiedzialny za dostarczanie usług IT z Wrocławia na cały świat, a więc zarządzanie czasem dodatkowo uprzyjemniają mu różne strefy czasowe. Praktyk wierzący przede wszystkim w zdrowy rozsądek ludzi pod każdą szerokością geograficzną oraz w uczenie się poprzez działanie.

Tytuł szkolenia – Zarządzanie czasem
Masz milion spraw na głowie i nie wiesz już za którą zabrać się najpierw? Prowadzenie kalendarza jest Twoja zmora? Brak Ci czasu na oddech? A może po prostu chcesz zarządzać swoim czasem i zadaniami jeszcze efektywniej? Pewnie nawet znasz zasady skutecznego planowania, a rozdwajanie się nie jest dla Ciebie żadna sztuka. Ale co gdyby dało się inaczej? Lekko, spokojnie i co najważniejsze – z humorem? Weź udział w naszej warsztatowej grze z zarzadzania czasem i przekonaj się, ze to możliwe. Będziesz miał(a) okazje wypróbować różne rozwiązania i  poszerzyć swoje kompetencje w zakresie planowania i priorytetyzacji. Na koniec stworzysz własny, najlepszy dla Twoich potrzeb model.

 

Ewa Załupska - Stowarzyszenie Edukacyjne CEL 

Trener, mentor, coach, członek zarządu organizacji. Działacz społeczny z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, a obecnie doktorantka tej uczelni. Przygotowuje pracę doktorską z obszaru zarządzania projektami w organizacjach pozarządowych. Zawodowo jest trenerem zarówno dla podmiotów trzeciego sektora, jak i organizacji z obszaru biznesu.

Tytuł warsztatu– Fundraising Krok po Kroku
Na tym warsztacie dowiecie się Państwo jakie są możliwości pozyskiwanie środków. Które projekty warto wesprzeć. Jak działają poszczególne metody pozyskiwania funduszy: darowizna, sponsoring., loterie, bartery oraz wiele innych. Jak ustalić cele finansowe i niefinansowe.

 

facebook
newsletter


zapisz się