Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu 27/11/2014

Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu 27/11/2014

Case Studies

Wropenup


Oliwia Tarasewicz

Doktor nauk humanistycznych, wykładowca specjalizujący się w komunikacji społecznej. Współzałożycielka i wiceprezes fundacji WrOpenUp, realizującej projekty edukacyjne dla dzieci i młodzieży we współpracy z wrocławskim samorządem i lokalnym biznesem. Pomysłodawca i współautorka koncepcji edukacyjnego, międzysektorowego projektu WrOpenUp realizowanego na zasadzie wolontariatu kompetencyjnego.


IBM


Agnieszka Walewska
Project Management Professional (PMP), Manager w IBM BTO w Krakowie, zajmuje się finansami w IT. Aktywna w wolontariacie pracowniczym oraz działaczka społeczna. Zaangażowana w sprawy edukacji oraz poprawy bytu socjalnego najmłodszych. Wspiera realizację ogólnopolskiego projektu Fundacji Archon+ Dzieci Ktore Kochacie.


Carlsberg Polska


Jagoda Jastrzębska

Od 2009 roku odpowiada za CSR w Carlsberg Polska, współtworząc strategię zrównoważonego rozwoju i koordynując proces raportowania. Wspiera realizację priorytetów lokalnych i tych przyjętych na poziomie Grupy Carlsberg. Opracowuje projekty ekologiczne, programy wolontariatu pracowniczego i inicjatywy związane z promocją odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu.CRZ Krzywy KominJustyna Kupracz

Koordynator działu Marketingu CRZ Krzywy Komin. Trener biznesu, trener organizacji pozarządowych oraz koordynator projektów NGO. Zawodowo związana z fundraisingiem oraz działalnością CSR.

facebook
newsletter


zapisz się