Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu 27/11/2014

Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu 27/11/2014

Panel Dyskusyjny

Panel dyskusyjny jest najważniejsza częścią naszego spotkania. Będzie to dyskusja moderowana, na której będziemy mogli poznać lepiej każda ze stron, omówić tematy związane z działań firm z zakresie wsparcia NGO, poznać potrzeby organizacji pozarządowych, a przede wszystkim stworzyć pole wspólnych działań i wypracować pole do realizacji wspólnych zadań.


IBM


Agnieszka Walewska
Project Management Professional (PMP), Manager w IBM BTO w Krakowie, zajmuje się finansami w IT. Aktywna w wolontariacie pracowniczym oraz działaczka społeczna. Zaangażowana w sprawy edukacji oraz poprawy bytu socjalnego najmłodszych. Wspiera realizację ogólnopolskiego projektu Fundacji Archon+ Dzieci Które Kochacie.


Credit Suisse


Ewa Bielawska

Koordynatorka projektów CSR, trenerka biznesu, tłumaczka i lektorka. Posiada doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii CSRowych i programów wolontariackich. Współpracuje m.in. z Fundacją Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i Wrocławskim Centrum Opieki i Wychowania. Na co dzień związana z Credit Suisse, wczesniej - HP.


Sektor 3


Agnieszka Cisowska-Szul
Specjalista ds. księgowości i rozliczeń projektów/dotacji. Posiada kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów przez NGO. Na co dzień jest szkoleniowcem i doradcą w Centrum Sektor3 prowadzonym przez Fundacje Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”. Na co dzień ogląda i analizuje fakturki, jednak sensem pracy w trzecim sektorze jest dla niej to, że ma się wpływ, realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość.


Urząd Miejski Wrocławia


Dominik Golema
Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, oraz Papieskiego Fakultetu Teologicznego na kierunkach: dziennikarstwo oraz nauki o rodzinie. W przeszłości: nauczyciel, wicedyrektor Dolnośląskiego Ośrodka Polityki Społecznej oraz Departamentu Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia; obecnie dyrektor Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz Rzecznik Dialogu Społecznego w UM Wrocławia.


Moderator


Stanisław Skórski
Organizator i pomysłodawca konferencji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Prezes fundacji Akademii Odpowiedzialnego Biznesu. Przez ostatnie 6 lat zrealizował takie projekty jak: Szkoła Konsultantów, Akademia Kierownika Projektów, warsztat z przywództwa i wiele innych ciekawych projektów społecznych dla organizacji pozarządowych.Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego


Rafał Pilch
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunkach menadżer sportu oraz zarządzanie. Wieloletni wolontariusz w Wojskowym Klubie Sportowym „Śląsk” Wrocław. Karierę zawodową rozpoczynał w Biurze ds. EURO 2012TM Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz w Wydziale Sportu i Rekreacji UMWD. Aktualnie dyrektor Wydziału Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

 

facebook
newsletter


zapisz się