Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu 27/11/2014

Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu 27/11/2014

Warsztaty

Nasze spotkanie to nie tylko debata, ale przede wszystkim warsztaty, mające na celu rozwój kompetencji oraz nawiązania relacji przy tworzeniu wspólnych projektów.

12:30 - 15:30

Najważniejsze elementy skutecznego zarządzania projektami w NGO   |   IBM

Trener:


Marzena Krawczyk-Nitsch
Kierownik Projektów w firmie IBM od 2014 roku. Do tej pory uczestniczyła w kilku wydarzeniach Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu organizowanych przez firmę IBM. Była trenerem podczas takich projektów jak: Akademia Kierownika Projektów oraz Przywództwa i współpracy dla organizacji pozarządowych.Wolontariat pracowniczy – najnowsze światowe trendy   |   PwC

Trener:

Katarzyna Mazurek
Starszy specjalista ds. marketingu, komunikacji i rozwoju biznesu w PwC. Pełniła rolę Regionalnego Koordynatora Fundacji PwC. Obecnie jest opowiedzialna we wrocławskim oddziale PwC za obszar CSR w regionie Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Posiada doświadczenie w organizacji wolontariatu pracowniczego oraz budowaniu partnerstw międzysektorowych z udziałem podmiotów z trzech sektorów. Inicjatorka debat międzysektorowych Wygrany-Wygrany.


Savoir Vivre w relacjach z biznesem   |   Credit Suisse

Trener:

Katarzyna Waglewska
Specjalista ds. Personalnych i Trener Wewnętrzny w firmie Credit Suisse. Absolwentka Public Relations i Filologii Romańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Na co dzień zajmuje się obsługą kadrową pracowników Credit Suisse w Szwajcarii; prowadzi i organizuje szkolenia w zakresie procesów HR-owych. W życiu zawodowym towarzyszy jej entuzjazm i pasja.Standardy dialogu z interesariuszami w praktyce współpracy biznesu z partnerami społecznymi   |   CRSinfo

Trener:


Ewa Zamościńska
Menedżer projektów i konsultant CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo, doświadczony moderator paneli interesariuszy.

 
„Jak skutecznie rekrutować: Rynek Kandydata – szansa czy wyzwanie?”   |   Work Service


Trener:

Ewa Apostoluk 
Psycholog, Specjalista ds. Projektów HR w firmie Work Service. Od kilku lat związana z obszarem rekrutacji oraz diagnozy i rozwoju kompetencji – także w kontekście zawodowym. Zrealizowała w sumie ponad 500 godzin szkoleń i warsztatów, m.in. dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu HR Managementu. Z zamiłowania górski piechur i grafik komputerowy.

 
 
 
 
facebook
newsletter


zapisz się