Akademia Rozwoju Lidera Społecznego z Bankiem Credit Agricole - czerwiec 2018

Zapraszamy do zapisów na warsztat "Podnoszenie własnej efektywności poprzez zmianę przekonań wewnętrznych", podczas którego będziecie mieli okazję:
- nauczyć się rozpoznawać te myśli, które nie pomagają w osiąganiu celów,
- poznać metody zmiany swoich przekonań,
- dowiedzieć się jak przekształcić uciążliwe nawyki myślenia,
- nauczyć bronić się przed wewnętrznym krytykiem, który ogranicza nas przed osiąganiem tego na
czym nam zależy,
- uwolnić się od czarnowidztwa,
- zacząć działać efektywniej, niż byli przekonani że mogą do tej pory.

Trenerzy:
Zbigniew Witczak - Jest trenerem sprzedaży, opierającym swoją pracę na osobistym doświadczeniu sprzedażowym. Pracował z sukcesami jako handlowiec w wielu branżach m.in. rekrutacja, ubezpieczenia, nieruchomości, bankowość. Z wykształcenia ekonomista, analityk finansowy i coach. Podczas prowadzenia szkoleń buduje przyjazną atmosferę opierając się na wzajemnym szacunku i empatii. Propozycje rozwiązań wspiera przykładami sytuacji, które sam doświadczył w pracy zawodowej.

Kamila Otrębska - Certyfikowany Trener Biznesu i absolwentka studiów MBA w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Bankowej. Z wykształcenia pedagog. Interesuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem osobistym, szczególnie podnoszeniem własnej efektywności poprzez zmianę przekonań wewnętrznych, opartej na założeniach psychologii poznawczo-behawioralnej. W to co robi angażuje się na 110%. Jest osobą posiadającą ogromne pokłady empatii i entuzjazmu.

ADRESACI PROJEKTU:
Akademia Rozwoju Lidera Społecznego skierowana jest do aktywnych działaczy społecznych, NGO zainteresowanych podnoszeniem swoich kompetencji, zdobywaniem nowych doświadczeń oraz rozszerzaniem swojej sieci kontaktów.

REKRUTACJA ORAZ HARMONOGRAM:
do 03.06 - Elektroniczna rejestracja kandydatów LINK
04.06 - Weryfikacja zgłoszeń przez organizatora oraz sporządzenie listy osób zakwalifikowanych i
niezakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie
04.06 - Poinformowanie kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do wzięcia udziału w projekcie

Warsztat odbędzie się 08.06.2018 - piątek we Wrocławiu w godzinach 09:00-17:00. Podczas szkolenia została przewidziana przerwa kawowa oraz catering.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: fundacja@akademiaodpowiedzialnosci.pl

wróć
facebook
newsletter


zapisz się