Wrocławski Wolontariusz Roku 2017

Gala miała na celu uhonorowanie wszystkich osób, które czynnie biorą udział w służbie wolontariatu, a także angażują się w bezinteresowną pomoc innym. We Wrocławskim Centrum Kongresowym spotkać można było przedstawicieli firm, instytucji i organizacji pozarządowych, w których są obecni wolontariusze, a także lokalne grupy wolontariackie czy działaczy indywidualnych.

Wrocławskim Wolontariuszem Roku 2017 został prezes fundacji Stanisław Skórski, który działa już ponad 10 lat w Sektorze 3 realizując kilkadziesiąc projektów społecznych. Jest nam niezmiernie miło zostać docenionym. Nagroda ta nie tylko pokazuje jak ważne są nasze działania, ale również motywuje do kolejnych działań.

W kategori Wrocławska Wolontaryjna Grupa Roku 2017 zwyciężyli Wolontariusze AmRest dla Siemacha Spot - projekt realizowany wspólnie z firmą Amrest - głównym koordynatorem tego projektu jest Ewelina Jablońska Gryżenia. Bez niej nie udałoby się stworzyć tego świetnego miejsca i zaangażować takiej ilości wolontariuszy.

Wyróżniona została również nasza dobra koleżanka z Sektora 3 Agnieszka Cisowska-Szul, która bardzo mocno działa w środowisku organizacji pozarządowych. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

wróć
facebook
newsletter


zapisz się