Prelegenci

Prelegenci

Podczas case study i panelu dyskusyjnego uczestnicy dowiedzą się jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu, wolontariat kompetencyjny oraz współpraca międzysektorowa w firmach oraz organizacjach pozarządowych. W tym roku naszymi prelegentami będą:

Ewelina Jabłońska-Gryżenia - AmRest


CSR Manager w AmRest. Odpowiada za strategię CSR, projekty społeczne i wolontariackie, projekt Harvest zapobiegający marnowaniu żywności oraz raportowanie wskaźników niefinansowych Grupy. Z sektorem gastronomicznym związana od ponad 10 lat.

 

Ewa Zamościcka - CSR Info


Starszy konsultant CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo, doświadczony trener specjalizujący ię w szkolenaich z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Prowadzi projekty doradcze w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Anna Natanek - CCC

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W Grupie CCC, z którą związana jest od ponad 10 lat, zarządza pracami zespołu odpowiedzialnego m.in. za wdrożenie procesów CSR, budowanie i realizację strategii odpowiedzialnego i opłacalnego biznesu, projekty wolontariatu pracowniczego oraz raportowanie niefinansowe Grupy; posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze komunikacji z interesariuszami i współpracy z podmiotami ekonomii społecznej.

 

Kasia Kubat-Eijeriks, CSR Manager w Objectivity


Gromadząca doświadczenie zawodowe w obszarach komunikacji wewnętrznej i zarządzania kapitałem ludzkim w firmach polskich i międzynarodowych. Zwolenniczka pracy na mocnych stronach i wartościach, wyznająca pogląd, że to biznes jest nośnikiem zmiany społecznej. Wolontariuszka i aktywistka społeczna, zaangażowana w budowanie dialogu międzykulturowego i międzywyznaniowego. Pasjonatka gry na bębnach. Mama trójki dzieci – obecnie w wieku 3, 7 i 10 lat.

 

Przemysław Przybylski - Credit Agricole Bank Polska


Od 2017 r. jest dyrektorem Biura Komunikacji Korporacyjnej i rzecznikiem prasowym Credit Agricole. Wcześniej był rzecznikiem i kierownikiem Działu PR Lotniska Chopina w Warszawie, a także rzecznikiem ZUS i Lasów Państwowych. Przez ponad 10 lat był dziennikarzem, m.in. w RMF FM i TVP. W latach 2014-2015 dwukrotnie wybierany był do trójki najlepszych rzeczników prasowych w konkursie PRotony.

 

Marek Kołkowski - Fundacja Rozwój


Inicjator społeczny, pomysłodawca, twórca i uczestnik wielu akcji oraz kampanii. Stworzył ponad 340 bibliotek dla dzieci w kraju i zagranicą, uruchomił system wsparcia dla Brzeskiego Centrum Medycznego, zbudował i wdrożył model działania kampanii zaczytani.org.; posadził razem z dotlenieni.org setki drzew. Fundator Fundacji Rozwój oraz zaczytani.org

 

Stanisław Skórski - Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu


Prezes Fundacji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu, społecznik, trener, coach, wolontariusz, realizator kilkudziesięciu projektów społecznych takich jak: Akademia Rozwoju Lidera Społecznego, Targi NGO, Ceramiczne dzieciaki, Szkoła Konsultantów dla liderów społecznych. W 2017 roku został uhonorowany tytułem Wrocławski Wolontariusz Roku.

 

 

facebook
newsletter


zapisz się