Program Konferencji

Program Konferencji

Program Konferencji

9:00 - 9:40       Anna Podlewska - Credit Agricole Bank Polska              

Odpowiedzialność u źródła czyli dbałość pracodawcy o swoich pracowników.O  tym jakie drzwi i możliwości otworzyła pandemia dla odpowiedzialności w biznesie. O bezpieczeństwie pracowników i klientów. O wspieraniu aktywności, rozwijaniu różnorodności, integracji pracowników w świecie pracy zdalnej. O motywacji i dbaniu o codzienny komfort w pracy poza biurem i w biurze.  O zmianach, które stały się nowym status quo.

10:00 - 10:40      Ewa Zamościńska - CSRinfo

Zrównoważony rozwój w trudnych czasach. Na ile Covid-19 wpływa na postrzeganie i realizację celów zrównoważonego rozwoju? Jaka jest kondycja odpowiedzialnego biznesu? Które trendy najsilniej wpływają na plany działania menedżerów CSR?

11:00 - 11:40      Katarzyna Józefowicz - Credit Suisse

Jak wspierać fundacje działając jedynie online? Wolontariat pracowniczy to jedna z tych rzeczy, z których w Credit Suisse jesteśmy dumni. Teraz wszystkie wydarzenia odbywają się zdalnie. Nasze podejście i zapał do pomocy nie zmieniły się, zmianie uległ natomiast sposób w jaki działamy - w ciągu kilku miesięcu udało nam się przejść z systemu opartego w 90% na pomocy stacjonarne,j do 100% online. Podczas prelekcji opowiemy jak wspierać fundacje online i mobilnie.

12:00 - 12:40     Isaura i Piotr Felcenloben - Fundacja Lemura

Zdalny wolontariat pracowniczy z Lemurami. Stop pandemicznym wymówkom – udowadniamy, że zdalny wolontariat pracowniczy w Twojej firmie może działać. Angażujemy wolontariuszy do wsparcia pacjentów onkologicznych na Dolnym Śląsku.

13:00 - 13:40      Witold Pawlak - Fujitsu

Cele Zrównoważonego Rozwoju jako źródło inspiracji dla aplikacji mobilnych. Na przykładzie projektu zrealizowanego w zeszłym roku w Fujitsu opowiem o tym jak cyfryzacja może pomóc w budowaniu świadomości o celach zrównoważonego rozwoju. Pokażę jak dostarczane inteligentne rozwiązania kreują w nas ludzi odpowiedzialnych za środowisko i społeczeństwo w których żyjemy.

    

 


 

facebook
newsletter


zapisz się