Mama design - projekt skierowany do mam powracających na rynek pracy

Wiemy jak każdej mamie ciężko pogodzić nieskończoną ilość obowiązków z pasją i rozwojem swoich talentów. Jednak urodzenie dziecka nie musi wcale oznaczać końca kariery ani pożegnania z tym co dla nas ważne. Chcemy pomóc każdej zapracowanej mamie w rozwoju i powrocie na rynek pracy. Chcieliśmy pomóc znaleźć równowagę między życiem prywatnym, związkiem i karierą.

Do udziału w projekcie Mama Design zaproszone zostały wszystkie mamy, które przygotowywały się do powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim lub chcą podjąć całkiem nowe, ekscytujące wyzwania w swoim życiu.

Na specjalnie przygotowany pod kątem mam program składał się ze szkoleń, seminariów, warsztatów ze specjalistami z branży HR,biznesu i rozwoju osobistego. Na mamy czekały konsultacje z doradcą zawodowym i indywidualne sesje z coachem. Dzięki szkoleniom i warsztatom mamy rozwineły kompetencje niezwykle przydatne w nowym, wypełnionym obowiązkami domowymi oraz zawodowymi okresie życia.

Przedsiębiorczość, autoprezentacja, asertywność jak i kompetencje interpersonalne jak komunikacja, ale i wiedza na tematrozwiązań wspomagających na rynku pracy matki wychowujące dzieci. Mama design to również spotkania z inspirującymikobietami, odnoszącymi sukcesy.

wróć
facebook
newsletter


zapisz się