Zrealizowane projekty

Szkolenie - Współpraca NGO z Biznesem - jak zacząć? Szkolenie - Współpraca NGO z Biznesem - jak zacząć?

Kolejne warsztaty na które zapraszamy osoby z organizacji, które planują rozpoczęcie bądź nawiązać nowe partenrstwa z biznesem, ale nie wiedzą jak.

czytaj więcej
BIZnES CLASS BIZnES CLASS

Przedstawiciele znanych firm (Objectivity, UBS, PWC), organizacja pozarządowa (Fundacja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu), jednostka samorządu (Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej) oraz uczelnia wyższa (Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu ) połączyły siły, aby podzielić się z Tobą swoimi zasobami i kompetencjami.

czytaj więcej
Warsztaty - zarządzanie projektami społecznymi Warsztaty - zarządzanie projektami społecznymi

Zapraszamy do udziałów w warsztatach z zarządzania projektami społecznymi dla osób chcących podnieść swoje kompetencje w tym obszarze. Zacznij prowadzić swoje projekty efektywniej już dziś!

czytaj więcej
Śniadanie CSR z firmą Amrest Śniadanie CSR z firmą Amrest

O budowaniu oraz wdrażaniu strategii CSR, projektach społecznych i współpracy międzysektorowej rozmawiali w czwartek, 30 listopada, reprezentanci organizacji pozarządowych i przedstawiciele firm, działających na terenie Wrocławia.

czytaj więcej
Dotlenieni - edycja wiosna 2017 Dotlenieni - edycja wiosna 2017

Krótkie podsumowanie pierwszej edycji wiosna 2017 projektu Dotlenieni - w akcji wzięło udział ponad 100 instytucji we współpracy z takimi firmami jak:  DXC Technology, XYLEM, WABCO, HICRON, NEW VOICE MEDIA, RAWLPLUNG, INTIVE, AMREST, CREDIT-SUITE, UBS, HEWLETT PACKARD, XL CATLIN, EY GLOBAL

czytaj więcej
III Edycja konferencji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu III Edycja konferencji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

29 listopada 2016 r. w Krzywym Kominie we Wrocławiu odbyła się konferencja „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu”, której tematem przewodnim był wolontariat pracowniczy oraz społeczna odpowiedzialność biznesu.

czytaj więcej
Analiza problemów organizacji - projekt we współpracy z Google Analiza problemów organizacji - projekt we współpracy z Google

13 czerwca w siedzibie firmy Google odbył się warsztat organizowany przez Fundację Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu przy współpracy z Google, którego celem była analiza problemów organizacji. Beneficjentem była organizajca Impossible. 

czytaj więcej
Śniadanie z CSR Śniadanie z CSR

Wspólnie z firmą Objectivity zorganizowaliśmy Śniadanie z CSR, spotkanie dla organizacji pozarządowych oraz firm, podczas którego rozmawialiśmy o wyzwaniach i możliwościach polityki społecznie odpowiedzialnego biznesu w firmie IT.  

czytaj więcej
II Konferencja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu II Konferencja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

26 listopada 2015 odbyła się druga edycja konferencji Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu. Jej celem była wymiana dobrych praktyk oraz wiedzy między trzema sektorami: organizacjami pozarządowymi, biznesem i administracją publiczną. 

czytaj więcej
Mama design - projekt skierowany do mam powracających na rynek pracy Mama design - projekt skierowany do mam powracających na rynek pracy

Wspólnie z Krzywym Kominem mieliśmy okazje wesprzeć projekt skierowany do mama, które przygotowują się do powrotu do pracy po urlopie macierzyńskim lub chcą podjąć całkiem nowe, ekscytujące wyzwania w swoim życiu.

czytaj więcej

Partnerzy

Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy Partnerzy
facebook
newsletter


zapisz się